Можливі сценарії освіти через 20 років

Як учні будуть навчатися через 20 років? Та чи будуть працювати школи у звичному режимі?

Можливі сценарії освіти через 20 років

Організація дистанційного навчання: як поліпшити

Міжнародні експерти OECD (Організація економічного співробітництва та розвитку) розробили сценарії розвитку навчання у майбутньому.

Синхронне й асинхронне дистанційне навчання

Насамперед, експерти OECD описують такі можливості розвитку освіти у майбутньому:

1. Навчання розширює горизонти

Роль формального навчання буде зростати. Міжнародні зв’язки й технічний прогрес підтримують індивідуалізоване навчання. Однак, структура й процеси шкільного навчання залишаються незмінними.

2. Навчання на аутсорсі

Технології вийдуть на перший план. Учасники освітнього процесу будуть отримувати знання від різних приватних організацій.

3. Школи як навчальні хаби

Школи залишаться й надалі, але вони будуть експериментувати. Об’єднуватися зі своїми громадами та сприяти поширенню різних форм навчання.

4. Покрокове навчання

Стирається відмінність між формальним і неформальним навчанням. Гаджети будуть все більше виступати інструментами навчання.

Джерело: Освіторія

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4991

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді