В Україні з’являться центри перенавчання ветеранів

На базі закладів вищої освіти будуть розроблені програми перенавчання на цивільні спеціальності

Центри перенавчання ветеранів

Як провести тарифікацію педагогів

Планується, що в Україні створять регіональні центри ветеранського розвитку на базі закладів вищої освіти.

Цю ідею обговорили під час зустрічі міністра освіти і науки Оксена Лісового та міністерки у справах ветеранів України Юлією Лапутіною.

Таким чином, пілотний проєкт передбачає створення таких центрів у чотирьох областях України: Вінницькій, Дніпропетровській, Миколаївській та Львівській.

Планується, що на базі визначених закладів вищої освіти будуть розроблені спеціальні навчальні програми для підготовки фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб, а також для членів їхніх родин.

Окрім того передбачається створення гнучких програм, які дозволять демобілізованим військовим швидко перевчитися на цивільні спеціальності, щоб розпочати роботу та інтегруватись у мирне життя.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якою вбачають профільну школу за десять років

На 2027 рік заплановано старт кардинально оновленої профільної середньої освіти. Така ціль визначена у Концепції Нової української школи. У якому ж напрямі рухатиметься реформа
21290

Підготовка до захисту науково-дослідницької роботи в Малій академії наук

Багато талановитих учнів, які є членами Малої академії наук, щороку готуються презентувати свої напрацювання перед аудиторією. На що варто звернути особливу увагу науковим і педагогічним керівникам, щоб гідно підготувати учнів до захисту науково-дослідницької роботи?
11660

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді