Скільки потрібно набрати балів для вступу на бюджетну форму навчання у 2023 році

Міністерство освіти і науки України оприлюднило кількість балів НМТ для різних спеціальностей
Скільки балів НМТ необхідно набрати для вступу на бюджет у 2023 році?

Триває активна підготовка до вступної кампанії.Вступники можуть подати до двадцяти заяв у сукупності, з яких не більше п’яти заяв на бюджет.

На безкоштовну форму навчання потрібно набрати не менше 130 балів.

Крім того, для здобуття фахової передвищої освіти за кошти державного або місцевого бюджету вступники складатимуть творчий конкурс.

Також зазначається, що мінімальний конкурсний бал для вступу на бюджет може відрізнятися, залежно від обраної спеціальності. 

Заклади вищої освіти самостійно визначають конкурсний бал для вступу на контракт.

 

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43122

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді