У Міністерстві ухвалили програму з діяльності педагогів дошкілля

Програма розрахована на 45 годин та передбачає дистанційну або мережеву форму підвищення кваліфікації
МОН ухвалило нову програму щодо діяльності педагогів дошкілля

Типи груп у закладі дошкільної освіти: шпаргалка

Міністерство освіти і науки України затвердило Типову програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо впровадження оновленого Державного стандарту дошкільної освіти.

Розроблений документ створено та рекомендовано для закладам післядипломної педагогічної освіти для педагогічних працівників закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти дітям відповідного віку.

Метою документа є формування загальних та фахових компетентностей щодо імплементації оновленого Стандарту дошкільної освіти з урахуванням особистісно орієнтованого, інтегрованого, компетентнісного, діяльнісного підходів.

Типова програма за терміном розрахована на 45 годин (1,5 кредити ЄКТС) та передбачає дистанційну або мережеву форму підвищення кваліфікації — у вигляді інтерактивних вебінарів, відеоконференцій, онлайн-практикумів, обговорення актуальних питань та обміну досвідом щодо впровадження оновленого Стандарту.

Зокрема, програма містить шістнадцять взаємопов’язаних тем, у межах яких передбачається теоретична і практична підготовка педагогів, а також виконання ними самостійної роботи. На фінальному етапі навчання за програмою підвищення кваліфікації слухачі мають скласти підсумковий тест.

У Міністерстві освіти очікують, що використання Типової програми сприятиме підвищенню методичного й практичного рівнів професійної компетентності педагогічних працівників дошкільних закладів освіти.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91011

Інституційні аудити: чи будуть у 2024/2025 н. р.

У лютому 2024 року МОН дало старт позаплановим інституційним аудитам і перевіркам закладів освіти. Що вже відбулося і що чекає заклади освіти в 2024 році — читайте у статті
724

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді