Випускників можуть звільнити від складання державної підсумкової атестації

Метою ухваленого рішення є мінімізація ризиків захворювання на коронавірусну хворобу

Які документи перевіряють під час інституційного аудиту

До Верховної Ради будуть передані рекомендації щодо ухвалення рішення про звільнення цьогорічних випускників від проходження обов'язкової державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Таке рішення було прийнято під час засідання парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій, що відбулося 31 березня.

Якщо рішення буде затверджено владою, то учні та студенти, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти, можуть відмовитися від складання ДПА у формі зовнішнього оцінювання.

Мета відповідного рішення — мінімізувати ризики захворювання на коронавірусну хворобу під час проведення загальнонаціонального тестування.

Власна шкільна соцмережа, централізований освітній процес, архів документів, можливість моніторити якість освіти в закладі — усе це про освітню платформу НUMAN.

Окрім того, заплановано, що для реалізації рішення Президентом України буде внесений до парламенту законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань завершення 2020/21 навчального року.

Законопроєкт може бути визначений Президентом України як невідкладний.

Однак, для абітурієнтів, які бажають вступати до вищих навчальних закладів, зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено в установлені терміни відповідно до визначених регламентів проведення тестування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85638

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46509

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5074

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді