Чи об'єднають МОН з іншими міністерствами

Об'єднувати Міністерство освіти і науки з якимось іншим міністерством не варто

Об'єднувати МОН з іншими міністерствами поки не планують

Новий порядок військового обліку: 11 змін

Про це повідомив голова Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак в інтервʼю Інтерфакс-Україна.

Наразі є різні варіанти об'єднання або приєднання до інших міністерств, а також варіант залишити МОН окремим відомством.

«На чому саме зупиниться Кабінет Міністрів мені не відомо. Але я вважаю, що об'єднання Міносвіти з якимось іншим міністерством не варто. Можливо, теоретично, ще з Міністерством молоді і спорту можна об'єднати. Бо крім спорту вищих досягнень, весь інший спорт дотичний до системи освіти», – зауважив Бабак.

«Той, хто пропонує об'єднання з іншими міністерствами, не зовсім розуміє масштаб Міносвіти. Там більше 30 тисяч різних суб'єктів: школи, садки, профтехи, виші – масштаб неймовірний. Я не уявляю, як його можна об'єднати, наприклад, з Мінкультури, в якого там теж десятки тисяч об'єктів. Крім того, це тотально різні речі. Я не знаю жодної людини, яка б могла б очолити такі гібридні міністерства. Я вважаю, що воно повинно залишитися окремо», – підкреслив Сергій Бабак. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
19978

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді