Які святкові дні планують скасувати

ВР планує скасувати святкування Міжнародного дня жінок 8 березня, Дня праці 1 травня та Дня перемоги 9 травня

Які святкові дні планують скасувати

Як презентувати професійний доробок

Про це йдеться у законопроєкті № 9009 про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо встановлення українських свят.

Свята хочуть замінити іншими. Зокрема, Днем української жінки (День українки) у день народження поетеси Лесі Українки 25 лютого, Шевченків день у день народження поета Тараса Шевченка 9 березня та День матері у другу неділю травня.

Автори проєкту вважають, що свята 8 березня, 1 та 9 травня є радянськими рудиментами, яких варто позбутися.

«Метою законопроекту є встановлення українських свят та усунення спадщини колоніального минулого в культурному житті та побуті, очищення державного календаря від нав’язаних минулим дат, а також на визнання усталених традицій і вкорінення історичної пам’яті в українському культурному просторі», – зазначають автори проєкту.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230328

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4305

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14824

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді