Для українців за кордоном створили курси для розвитку цифрової компетентності

Відбулося урочисте відкриття програми «Start IT – Cisco4Ukraine» у поєднанні з дебатами «Сучасна Україна – освіта, економіка, технології».

Для українців за кордоном створили курси для розвитку цифрової компетентності

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Так, у лютому за участю заступника Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексія Шкуратова відбулося урочисте відкриття програми «Start IT – Cisco4Ukraine» у поєднанні з дебатами «Сучасна Україна – освіта, економіка, технології».

«Цифрова трансформація освіти і науки України стала ключовою реформою для побудови екосистеми цифрових рішень у сфері освіти та науки, включно зі створенням безпечного електронного освітнього середовища, розбудовою необхідної цифрової інфраструктури закладів та установ освіти і науки, підвищенням рівня цифрової компетентності, цифровою трансформацією процесів та послуг, а також автоматизацією збору і аналізу даних. Сьогодні ми урочисто відкриваємо ще одну ініціативу для українців у сфері IT та кібербезпеки. Це дозволить не тільки забезпечити здобувачів освіти потрібними знаннями, а й відкриє нові можливості для професійної діяльності», – наголосив Олексій Шкуратов.

Курси за програмою «Start IT – Cisco4Ukraine» охоплюють два напрями: кібербезпека та програмування. Незабаром додадуть аналіз даних та комп’ютерні мережі. Курси викладають українською мовою.

 

Джерело: офіційний сайт Міністерства освіти і науки України

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді