Ситуація навколо тестування з історії України не є критичною

У Міністерстві наголошують, що ситуація з історією України в НМТ не є критичною

Ситуація навколо тестування з історії України не є критичною

Таку інформацію повідомив перший заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко в ефірі телеканалу 1+1.

«Ситуація не є такою критичною, як відображують деякі народні депутати. Ми робили певні дослідження, парламентарі робили певні дослідження. Опитування експертного середовища та опитування батьків і майбутніх абітурієнтів – вони висловилися, щоб було три предмета у національному мультипредметному тесті: українська мова, математика і один предмет на вибір», – зауважив перший заступник міністра.

Крім того, він зазначав, що обов'язковість тестів з української мови й математики, викликана тим, що ці предмети є найбільш релевантними і надають найкращу можливість оцінити здатність вступника здобувати вищу освіту.

.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42128

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
20301

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді