МОН про зменшення надбавок за престижність

У МОН наголошують, що позиція стосовно зменшення надбавки за престижність праці є некоректною
МОН про зменшення надбавок за престижність

Нові вимоги до організації харчування: ТАБЛИЦЯ

Думка територіальних громад стосовно зменшення відсотку надбавки за престижність в 2021 році у зв’язку із підвищенням посадових окладів на 20%, є некоректною.

Про це МОН повідомило у листі-відповіді на запит Профспілки працівників освіти і науки щодо виплати працівникам певних закладів освіти різних надбавок за престижність педагогічної праці.

Крім того, у МОН повідомили, що при обрахунку обсягу освітньої субвенції як на 2020, так і на 2021 рік, враховано однаковий середній відсоток надбавки за престижність праці (25 відсотків від ставки заробітної плати вчителя вищої категорії).

«Позиція стосовно зменшення відсотку надбавки за престижність у 2021 році у зв’язку із підвищенням посадових окладів (ставок заробітної плати) на 20 відсотків, є некоректною», - зазначили в МОН.

Загалом у Державному бюджеті на 2021 рік Міністерству освіти і науки передбачені видатки обсягом 139,5 млрд грн, що на 26,6 млрд грн більше, ніж у 2020 році.

«Із зазначеної суми загальнодержавні видатки (субвенції) становлять 103,7 млрд грн, що на 20,1 млрд грн більше, ніж торік, зокрема освітня субвенція (заробітні плати) – 99,65 млрд грн (у 2020 році – 80,9 млрд грн)», - зазначили у МОН.

Крім того, у відомстві зауважують, що керівнику закладу освіти надано право встановлювати конкретний розмір надбавок у межах визначеного граничного розміру відповідно до особистого внеску працівника у загальні результати роботи закладу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова автономія закладу освіти: перший крок

Керівники багатьох закладів уже запровадили автономію закладу, а деякі ще побоюються брати на себе таку відповідальність. Ділимося секретами першопрохідців, які вже можуть поділитися досвідом і запровадження, і роботи у режимі фінансової автономії
17097

Підвезення до закладу освіти: що варто знати, щоб організувати

Підвезення — необхідність для тих, хто живе у сільській місцевості за межею пішохідної доступності до закладу освіти. Як його організувати та яку документацію потрібно вести? Які є варіанти перевезень?
56459

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді