15 серпня стартує літній освітньо-дослідницький проект «Велике місто, маленьке місто» для дітей та всіх, хто цікавиться сучасним містом
Громадська організація «Дитячі географії» спільно з Національним художнім музеєм України, Фондом імені Гайнріха Бьолля та іншими проведуть у Києві безплатний освітньо-дослідницький проект для дітей «Велике місто, маленьке місто».
Проект триватиме з 15 до 23 серпня та складатиметься з трьох частин: дитячої освітньої програми, дослідницької програми та відкритого лекторію.
Освітня частина проекту розрахована на дітей 8-12 років, яким буде запропоновано долучитися до серії ігор, майстер-класів, екскурсій у пошуках відповіді на питання «Що таке сучасне місто?».
Під час проекту його учасники та учасниці матимуть змогу ближче ознайомитися з містом, у якому живуть, дізнатися про його складові та процеси, які не завжди є помітними, але важливими для життя всіх людей, що мешкають у ньому.
Участь у програмі є безплатною. Для участі необхідно заповнити анкету. До участі відберуть до 15 учасників, які заповнять анкету та виконають творче завдання.
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів