15 серпня стартує літній освітньо-дослідницький проект «Велике місто, маленьке місто» для дітей та всіх, хто цікавиться сучасним містом
Громадська організація «Дитячі географії» спільно з Національним художнім музеєм України, Фондом імені Гайнріха Бьолля та іншими проведуть у Києві безплатний освітньо-дослідницький проект для дітей «Велике місто, маленьке місто».
Проект триватиме з 15 до 23 серпня та складатиметься з трьох частин: дитячої освітньої програми, дослідницької програми та відкритого лекторію.
Освітня частина проекту розрахована на дітей 8-12 років, яким буде запропоновано долучитися до серії ігор, майстер-класів, екскурсій у пошуках відповіді на питання «Що таке сучасне місто?».
Під час проекту його учасники та учасниці матимуть змогу ближче ознайомитися з містом, у якому живуть, дізнатися про його складові та процеси, які не завжди є помітними, але важливими для життя всіх людей, що мешкають у ньому.
Участь у програмі є безплатною. Для участі необхідно заповнити анкету. До участі відберуть до 15 учасників, які заповнять анкету та виконають творче завдання.
Матеріал статті ви зможете використати:
при підготовці до виступу на батьківських зборах як класний керівник чи психолог;
у консультаціях батьків з питань адаптації учнів 5 класу до навчання в базовій (основній) школі;
для самоосвіти як вчитель.
Засідання педагогічної ради — важлива частина роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо функції педагогічної ради та особливості підготовки до засідань.
Виберіть конспект заняття або майстер-клас із художньої праці, що найбільше сподобається вашим вихованцям
Нетрадиційні техніки малювання в дитячому садку для дошкільників: презентація, зразки, алгоритми. Які образотворчі техніки посильні для дітей у молодшій, середній та старшій групах
Долучіть дошкільників до художньо-продуктивної діяльності зі створення іграшок з паперу, картону, ниток. Зробіть із картону та ниток таксу або сконструюйте з паперу лева. Підкажіть дітям, що персонажів для театру також можна виготовити з паперу, наприклад, свинку — для настільного театру, а цілу сімейку котів — для вистави пальчикового театру