Освітньо-дослідницький проект для дітей «Велике місто, маленьке місто»

15 серпня стартує літній освітньо-дослідницький проект «Велике місто, маленьке місто» для дітей та всіх, хто цікавиться сучасним містом

Громадська організація «Дитячі географії» спільно з Національним художнім музеєм України, Фондом імені Гайнріха Бьолля та іншими проведуть у Києві безплатний освітньо-дослідницький проект для дітей «Велике місто, маленьке місто».

Проект триватиме з 15 до 23 серпня та складатиметься з трьох частин: дитячої освітньої програми, дослідницької програми та відкритого лекторію. 

Освітня частина проекту розрахована на дітей 8-12 років, яким буде запропоновано долучитися до серії ігор, майстер-класів, екскурсій у пошуках відповіді на питання «Що таке сучасне місто?».

Під час проекту його учасники та учасниці матимуть змогу ближче ознайомитися з містом, у якому живуть, дізнатися про його складові та процеси, які не завжди є помітними, але важливими для життя всіх людей, що мешкають у ньому.

Участь у програмі є безплатною. Для участі необхідно заповнити анкету. До участі відберуть до 15 учасників, які заповнять анкету та виконають творче завдання.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Адаптація п’ятикласників до навчання у школі

Матеріал статті ви зможете використати: при підготовці до виступу на батьківських зборах як класний керівник чи психолог; у консультаціях батьків з питань адаптації учнів 5 класу до навчання в базовій (основній) школі; для самоосвіти як вчитель.
110054

Педагогічна рада школи: функції та планування

Засідання педагогічної ради — важлива частина роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо функції педагогічної ради та особливості підготовки до засідань.
45732

Нетрадиційні техніки малювання для дошкільників

Нетрадиційні техніки малювання в дитячому садку для дошкільників: презентація, зразки, алгоритми. Які образотворчі техніки посильні для дітей у молодшій, середній та старшій групах
31842

Іграшки з паперу власноруч

Долучіть дошкільників до художньо-продуктивної діяльності зі створення іграшок з паперу, картону, ниток. Зробіть із картону та ниток таксу або сконструюйте з паперу лева. Підкажіть дітям, що персонажів для театру також можна виготовити з паперу, наприклад, свинку — для настільного театру, а цілу сімейку котів — для вистави пальчикового театру
13651

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді