Обсяг освітньої субвенції в 2023 році зменшили на 20 %

Загальний обсяг коштів освітньої субвенції з держбюджету зменшено на 20 % порівняно з 2022 роком

Розмір освітньої субвенції 2023
Трудові відносини в умовах воєнного стану: ГОЛОВНЕ


Загальний обсяг коштів, виділених на освітню субвенцію з держбюджету, зменшено на 20 % порівняно з 2022 роком.

Таку інформацію зазначено в спеціальному листі-роз’ясненні від Міністерства освіти та науки про особливості розподілу та використання освітньої субвенції у 2023 році з урахуванням такого обмеження.

Опублікований документ містить посилання на інформаційні довідки про розрахунок обсягів освітньої субвенції для обласних бюджетів та бюджетів територіальних громад на 2023 рік.

Поки що Інформаційна довідка щодо розрахунку освітньої субвенції для кожного місцевого бюджету містить базову інформацію про засновника та підсумки розподілу й детальний розрахунок обсягу освітньої субвенції на 2023 рік.

Згодом Інформаційна довідка буде доповнена графічною інформацією щодо розподілу освітньої субвенції, що дозволить порівняти динаміку зміни окремих параметрів.

В освітньому відомстві акцентували на критичній необхідності підтримування бази з персональними даними учнів в актуальному стані протягом усього року.

«Це дозволить МОН оперативно відслідковувати міграції учнів і за потреби здійснювати перерозподіл освітньої субвенції. Перерозподіл освітньої субвенції можливий тільки на основі персональних даних учнів», — зауважили в МОН.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2641

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
24398

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
31229

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді