Модель проведення національного мультипредметного тесту в 2023 році

МОН і профільний комітет ВР шукають консенсус щодо моделі НМТ

ZNO_history_2021_Pedrada.jpg

Таку інформацію повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в ефірі телемарафону.

Так, 10 січня на одному з підкомітетів Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій було розглянуто всі варіанти й можливості проведення НМТ, що запропоновані МОН та іншими авторами законопроєктів.

«Сподіваюся, що ми найближчим часом знайдемо консенсус щодо проведення вступної кампанії в 2023 році. Робота триває, ні на день не зупиняється, адже ми чітко розуміємо що молодь має якнайраніше знати особливості вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти. Нам важливо якнайшвидше прийняти модель прийому на 2023 рік. І над цим ми зараз працюємо», – додав Сергій Шкарлет.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді