Коли будуть вакцинувати освітян

Освітяни отримають 1,4 млн безплатних вакцин проти COVID-19 у вересні–жовтні 2021 року

Як управляти репутацією закладу: ЧЕК-ЛІСТ

Таку інформацію опублікували в Календарному плані вакцинації населення у 2021 році, який було презентовано під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 29 січня головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшко.

Окрім того, прем’єр-міністр України зазначив, що потрібно чітко визначити потребу держави у вакцинах на цей рік.

Коли будуть вакцинувати освітян

«Вакцинування людей повинне розпочатись у лютому. У нас є затверджений Національний план, який визначає 5 етапів вакцинації. Усе це має бути відображене в Календарному плані на цей рік. Зокрема, хто, коли й де зможе безкоштовно отримати ефективну вакцину від коронавірусу», — зауважив Денис Шмигаль.

Як діяти, якщо працівник захворів на Covid

Згідно з Національним планом, працівників сфери освіти вакцинуватимуть мобільні бригади. Проте щодо обов’язковості вакцинації для освітян ніде не зазначено.

Зокрема, освітяни віком 70–79 років (усього для людей цього віку передбачено 2,9 млн вакцин) і 65–69 років (2,3 млн вакцин) зможуть безплатно вакцинуватися в червні–липні й серпні–вересні відповідно. Вакцинація цих людей буде відбуватися в стаціонарних пунктах.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85641

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
63679

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді