Опубліковано методичні рекомендації щодо впровадження профстандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти»

Для роботи можна завантажити повну версію методичних рекомендації про впровадження професійного стандарту вихователів дошкілля
Відвідування ЗДО без організації харчування: як оформити

Методичні рекомендації покликані допомогти вихователям, керівникам і засновникам закладів дошкільної освіти, відділам/управлінням/департаментам освіти й їхнім структурним підрозділам, центрам професійного розвитку педагогічних працівників, суб’єктам підвищення кваліфікації ознайомитись із особливостями структури, змісту Професійного стандарту та його імплементувати.

У методрекомендаціях є роз’яснення щодо кожного з восьми пунктів Професійного стандарту, зокрема, щодо вимог до освіти й кваліфікації вихователя дитячого садка, організації робочого місця, компетентностей і посадових обов’язків, нормативної бази, яка регулює трудові відносини в цій сфері.

У документі є рекомендації для різних учасники навчального процесу:

  • директори,
  • вихователі-методисти,
  • вихователі та психологи ЗДО;
  • заклади вищої, фахової та передвищої освіти;
  • суб’єкти підвищення кваліфікації й центри професійного розвитку педагогічних працівників;
  • професійні педагогічні спільноти.
Як організувати профілактику ГРВІ у дитсадку
 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6621

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
65659

Правила літніх прогулянок

Улітку дітям хочеться більше часу проводити на свіжому повітрі. Там можна вдосталь побігати, покопирсатися в піску та пограти з однолітками. Щоб у дітей залишалися лише позитивні враження від таких прогулянок, вихователям слід залишатися уважними та дотримуватися правил
6744

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1685

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді