Платформа дистанційного навчання «Професійна освіта онлайн»

Наразі на платформі розміщено 24 навчальні курси, створені за найпопулярнішими професіями

Платформа професійної освітиТрудові відносини в умовах воєнного стану: ГОЛОВНЕ

Міністерство освіти та науки презентувало платформу дистанційного навчання «Професійна освіта онлайн».

Насамперед, відповідна навчальна платформа є окремим модулем «Всеукраїнської школи онлайн», тому на ній можна не лише навчитись професій, але й використовувати її для профорієнтаційних курсів або ж курсів набуття підприємницьких, комунікаційних або «м’яких» навичок.

Зокрема, на платформі розміщено 24 навчальні курси, створені за найпопулярнішими професіями серед молоді (кухар, кондитер, деревообробник-будівельник, електромонтер тощо).

На стадії розробки ще 23 навчальних курси, які незабаром будуть доступні для користування.

Передбачається, що платформа дозволить учням навчатися робітничих професій онлайн, педагогам — доповнити навчання сучасним цифровим контентом, та всім охочим — здобути робітничу професію або підвищити професійну кваліфікацію дистанційно.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді