Учителів не будуть залучати до роботи пунктів незламності

Кабмін ухвалив постанову № 1401, яка регламентує роботу пунктів незламності

Punkt_2022_Pedrada.jpg

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 1401. Документ визначає категорії працівників, яких можна залучати до обслуговування пунктів і чергування в них. Постанову можна знайти за посиланням.  

У постанові окреслено основні правила роботи пунктів незламності, визначено їхні види, розмежована робота пунктів незламності із пунктами допомоги безпритульним.

«За рішенням відповідних суб’єктів, передбачених пунктом 4 Порядку організації та функціонування пунктів незламності, до чергування (роботи) на пунктах незламності можуть залучатися медичні працівники, психологи, соціальні працівники, громадські організації та волонтери», - зазначено у документі.

Варто зазначити, що освітян у цьому переліку немає.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43146

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4036

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26487

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді