Понад 30 років російський бізнес становив значну частину національної економіки України. Як зараз «українізується» малий і середній бізнес, що афілійований з російськими власниками
![monitoryng_osvity_2022_Pedrada.jpeg](/images/news/2022/war/monitoryng_osvity_2022_Pedrada.jpeg)
Сайт НВ опублікував статтю про те, як відбувається «українізація» російського бізнесу в Україні. У статті поруч з компанією Бітрікс24 згадано і Цифрове видавництво Експертус, колектив якого до повномасштабного вторгнення працював у компанії МЦФЕР, де використовують російські платформи та технології.
«Чи можуть описані тут історії колишніх українських філій російських компаній Бітрікс24 та МЦФЕР бути прикладом для наслідування іншим компаніям, які працюють в Україні і які мають формального чи неформального російського власника? Очевидно, що так» – роблять висновок у статті НВ.
У листопаді 2022 року вже інше ЗМІ – Громадське радіо – опублікувало інтерв’ю відомого журналіста Андрія Куликова з директором Цифрового видавництва Експертус Артемом Тепляковим. Мова йшла про війну з російським бізнесом, протистояння чорному піару з боку колаборантів, які працюють під російським керівництвом, та свідомий вибір української команди боротися за Україну і за свою справу.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?