Заклади освіти отримають ноутбуки для школярів для обладнання дистанційки

Україні буде надано 5 тисяч ноутбуків HP Inc. з ліцензійним програмним забезпеченням від Microsoft

Ноутбуки для закладів освіти

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Заклади освіти можуть отримати ноутбуки для дітей, які не мають обладнання для дистанційного навчання.

Відповідна можливість для закладів освіти з’явилася після запуску проєкту «Співдія Ноут», що реалізується у межах програми USAID «Мріємо та діємо», спільно з «СпівДія» та Міністерством молоді та спорту України.

Таким чином, у межах програми Україні буде надано 5 тисяч сучасних ноутбуків HP Inc. з ліцензійним програмним забезпеченням від Microsoft.

Кожен заклад освіти, що пройде конкурсний відбір, зможе отримати максимум 30 ноутбуків. Гаджети призначені для видачі через школи дітям, у яких через відсутність обладнання немає можливості навчатися онлайн.

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

«Ноутбуки не будуть передаватися вчителям та на інші потреби адміністрації школи», — наголосили організатори проєкту.

Окрім того, після завершення дистанційного навчання ноутбуки залишаться на балансі закладу освіти. Спосіб їх подальшого використання учнями для забезпечення навчального процесу визначатиме адміністрація навчальних закладів.

Для детального ознайомлення з необхідними кроками та критеріями відбору потрібно перейти за посиланням на сайт волонтерського об`єднання «СпівДія».

Прийом заявок для участі в конкурсі проєкту триватиме до 15 грудня 2022 року.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді