Патріотичне виховання дітей: тематична добірка

Серед педагогів невпинно зростає інтерес до теми патріотичного виховання дітей. Тож ми підготували для вас добірку чисел фахових видань Експертус Освіта, що містять публікації на цю тему

Серед педагогів невпинно зростає інтерес до теми патріотичного виховання дітей. Тож ми підготували для вас тематичну добірку видань Експертус Освіта. У них ви знайдете корисні практичні матеріали для виховання справжніх патріотів. Будь-який з номерів можна придбати у видавництві.

ФАХІВЦЯМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Вам стануть у пригоді конспекти занять, опубліковані у журналі «Вихователь-методист дошкільного закладу» № 06/15 та № 02/14. Тематичні сценарії свят та розваг ви знайдете у журналі «Музичний керівник» № 03, 08 та 12 за 2014 рік.

Вихователям радимо також журнал «Методична скарбничка вихователя» № 07/14, присвячений темі «Моя країна ― Україна». У ньому ― річний цикл тематичних блоків з українознавства, літературний та художньо-пізнавальний проект та інші матеріали для комплексного проживання з дошкільниками цієї теми.

ФАХІВЦЯМ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

Вас, безперечно, зацікавить тематичний випуск  «Патріотичне виховання на уроках музичного мистецтва» журналу «Учитель музичного мистецтва» (№ 09/14).

Також зверніть увагу на такі числа журналу «Заступник директора школи» — № 01, 04, 06 за 2015 рік та № 01, 04, 08, 09 , 12 за 2014 рік. У них:

  • методичні рекомендації щодо застосування засобів музейної педагогіки в навчально-виховному процесі
  • сценарії театральної вистави, свята рідної мови та свята останнього дзвоника
  • рекомендації щодо проведення історико-патріотичного квесту та гри «Джура»
  • конспект уроку мужності

ЯК ПРИДБАТИ ЖУРНАЛИ

Усі ці номери вже вийшли друком, утім ви можете придбати їх у видавництві. Для цього звертайтеся до нас за телефоном 0 800 212 012 (callback) або 0 44 586 56 06.

P.S. Ми і надалі плануємо порушувати тему патріотичного виховання дітей у виданнях Експертус Освіта. Зокрема, відповідний тематичний блок з’явиться у серпневому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу». Тож не забудьте оформити передплату!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді