Як організовуватиметься освітній процес під час відключення електрики

Освітній процес у школах буде підлаштований під графіки відключення електропостачання

Електрика під час навчання

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

Освітній процес у школах буде пристосований під графіки відключення електропостачання.

Таку інформацію зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет щодо залежності закладів освіти від регулярного відключення електрики у деяких регіонах країни.

Як він зауважив, наразі склалася некомфортна ситуація для організації освітнього процесу, адже переривання уроків у будь-якому випадку шкодить якості освітнього процесу.

«Саме сьогодні ми збиралися з директорами департаментів освіти і науки. Ми працюємо з Міненерго для того, щоб утворити чіткі графіки відключення і під це підлаштувати освітній процес. У багатьох школах ми сьогодні переходимо на змінність навчання враховуючи графіки відключень. Старша школа це друга зміна, молодша — перша. Зсунули трошки графіки початку навчання з 8 години на 9-ту в залежності від графіків відключення», — акцентував очільник освітнього відомства.

Окрім того, міністр освіти наголосив, що при цьому значна роль в організації освітнього процесу зараз відводиться батькам.

«Сьогодні для того, щоб дитина встигала опанувати освітню програму велика роль батьків, щоб теж якимось чином допомогти дитині», — повідомив Сергій Шкарлет.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді