Анімаційна студія «Primus Animation» створила серію розвивальних пластилінових мультфільмів

Українська анімаційна студія «Primus Animation створила розвивальні мультфільми для дітей віком від одного до чотирьох років. Враховуючи високий потенціал розвивальних пластилінових анімацій, метою аніматорів є створення нових серій з урахуванням педагогічних принципів навчання дітей

Українська анімаційна студія «Primus Animation» створила проект розвивальних дитячих анімацій «Магічні Кулі» («Magic Balls») для Тернопільського благодійного фонду «MagneticOne.org».

«Magic Balls» — це розвивальні мультфільми для дітей віком від одного до чотирьох років. Оригінальність цього проекту полягає в тому, що в кожній короткій стрічці (1-2 хв.) на екрані під веселу музику звичайні пластилінові кульки виліплюються у якийсь предмет чи тваринку.

Психологи фонду оцінили високий потенціал розвивальних пластилінових анімацій і підтримали ідею подальшого співробітництва зі студією з метою створення нових серій з урахуванням педагогічних принципів навчання дітей.

Проект покликаний навчити дитину багатьом речам одночасно — кольорам, розпізнаванню тварин, предметів та об’єктів, які дитина самостійно, або, що набагато краще, з батьками, може виліпити з пластиліну.

У січні Тернопільський благодійний фонд в рамках проекту «Освіта дитини XXI століття» створив велику базу навчальних мультиплікаційних фільмів, зібравши на своєму каналі YouTube більш ніж 800 мультфільмів, спрямованих на розвиток та навчання дітей різних вікових категорій.

Нині «Primus Animation» планує завершити перший сезон та перейти до розробки другого, що дасть змогу діткам у ігровій манері вивчати цифри, а згодом й алфавіт.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9717

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31359

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20652

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10868

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді