В Україні посилюють карантинні заходи: як це відобразиться на освіті

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Нові карантинні обмеження встановлені через суттєве збільшення навантаження на лікарні

Як вакцинувати дитину під час пандемії COVID-19

На території України спостерігається стрімке зростання кількості хворих на коронавірус COVID-19, що спричинило значне навантаження на лікарні та лікарів. Через таку негативну ситуацію урядом було запроваджено нові карантинні обмеження та встановлено карантин вихідного дня.

Насамперед, на всій території країни скасовується адаптивний карантин і встановлюється загальнодержавний карантин з обмеженнями, що діяли за попереднього варіанта карантину на територіях із «помаранчевим» рівнем небезпеки.

У Кабінеті Міністрів зазначають, що метою посилення карантинних заходів стало зупинення ланцюга передачі хвороби серед населення.

Під час дії запроваджених протиепідемічних заходів буде заборонено проведення масових культурних, зокрема концертних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів за участю більше ніж 20 осіб.

Зокрема, заборонено відвідувати заклади освіти групам, кількість яких перевищує 20 осіб, окрім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої і мистецької освіти.

Також під заборону підпадають відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої і мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції перебуває понад 50% персоналу й здобувачів освіти.

Окрім того, додатково буде діяти карантин вихідного дня з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

Таким чином, до обмежень вихідного дня додатково буде заборонено прийом відвідувачів закладами громадського харчування, можлива лише торгівля навинос чи доставку.

Під забороною прийом відвідувачів у ТРЦ і інших закладах розважальної діяльності, прийом відвідувачів суб'єктами господарювання у сфері торговельного та побутового обслуговування населення, окрім торгівлі продуктами харчування, паливом, лікарськими засобами та медичними виробами, ветеринарними препаратами і кормами.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Від А до Я: ваш повний гід по наказах з основної діяльності

Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
71845

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
8109

Моніторинг якості освіти в школі: хто, як і навіщо контролює освітній процес

Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
35044

Медичний огляд майбутніх першокласників - 2025

Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.
18916

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді