Уряд сформує нові вимоги для сховищ у закладах освіти

Загальна концепція безпеки в освітніх закладах має містити чіткі вимоги щодо сховищ

Укриття в закладах освіти

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

В Україні розроблять нові чіткі вимоги щодо обладнання сховищ у закладах освіти.

Таку інформацію зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, надавши відповідне доручення під час наради щодо забезпечення закладів освіти захисними спорудами цивільного захисту.

Як повідомив керівник уряду, потрібно невідкладно будувати або облаштовувати укриття за новими стандартами в тих школах, де їх ще немає.

«Всі заклади освіти повинні бути обладнані надійними укриттями. Там, де укриття всередині шкіл і за даними ДСНС потребують укріплення — укріпити. Де неможливо укріпити — збудувати поряд нові», — акцентував очільник Кабміну.

Зокрема, для цього необхідно розробити загальну концепцію безпеки в закладах освіти із чіткими вимогами щодо сховищ, аби там можна було забезпечити повноцінне навчання.

З цією метою буде створена робоча група для розробки відповідної документації.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді