У МОН передбачають 70% безпечних закладів освіти

У МОН розраховують на 15 вересня мати 70% безпечних шкіл, обладнаних бомбосховищами

Безпека в закладі освіти

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

У Міністерстві освіти та науки розраховують на 15 вересня мати 70% безпечних закладів освіти, обладнаних бомбосховищами.

Таку інформацію зазначив очільник освітнього відомства Сергій Шкарлет під час загальнонаціонального телемарафону.

Як він повідомив, триває постійна робота над безпекою у закладах освіти та з батьками учнів.

«На 15 вересня ми розраховуємо, що виведем 10, 5 тисяч шкіл на повноформатне навчання, враховуючи те, що все одно триває робота з бомбосховищами, з безпековими умовами, триває робота з батьками. Очікуємо, що на 15 вересня закладів освіти, які обладнані бомбосховищами та є безпечними, буде 70%. Вони будуть мати необхідні умови для виходу на повноформатне очне навчання», — акцентував міністр освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді