Розпочався прийом заяв на спеціальну сесію МКТ/МТНК

Заявку зможуть подати вступники, які не взяли участь в основній чи додатковій сесії з поважних причин

ZNO_people_2021_Pedrada.jpeg

Як провести тарифікацію педагогів

Почався прийом заяв від вступників до магістратури на проходження спеціальної сесії магістерських випробувань.

Заяви можуть подати ті вступники, які були зареєстровані для проходження МКТ/МТНК, але з поважних причин не змогли взяти участі в основній чи додатковій сесії магістерського тестування.

У спеціально організованій сесії вступники мають до 11 вересня включно подати заяву щодо участі в додатковій сесії до того регіонального центру оцінювання якості освіти, на території якого розміщено заклад освіти, що зареєстрував вступника на основну сесію.

Учасники, яким надано можливість узяти участь у спеціальній сесії МКТ/МТНК, не пізніше ніж за три календарних дні до проведення іспиту отримають запрошення у своєму е-кабінеті.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26477

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді