Рекомендації щодо використання навчальної літератури у дошкільних навчальних закладах

МОН України рекомендує перелік навчальної літератури для дитсадків

З метою упорядкування навчальної літератури і програм для дошкільної освіти, програмно-методичного супроводу освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах МОН України надсилає Перелік навчальних видань, рекомендованих для використання в 2015/2016 навчальному році (лист МОН України від 13.08.2015 №1/9-387).

Серед  пропонованих програм і методичних посібників для забезпечення програмно-методичного супроводу освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах є і видання Цифрового видавництва Експертус. Зокрема, Програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», у якій відображено вимоги до оновленого змісту освіти дитини від народження до шести (семи) років життя.

Для забезпечення якісного та раціонального харчування дітей працівникам дошкільних навчальних закладів стане у пригоді методичний посібник «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», узгоджений з МОЗ України. А в організації мовленєєвої діяльності дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку педагогам допоможе навчально-методичний посібник «Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів», у якому подано унікальну методику навчання дітей розповідання за серією сюжетних картин.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
206599

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
405964

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді