Чотири кандидати на посаду міністра освіти

Із 25 березня обов’язки міністра освіти виконує Любомира Мандзій

Володимир Зеленський назвав чотирьох кандидатів на посаду міністра освіти та науки.

Зокрема, ректор Чернігівського технологічного університету Сергій Шкарлет. Також президент повідомив, що кілька разів пропонував посаду народному депутату, голові комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Сергію Бабаку.

Конкурс на посаду директора: роз’яснення МОН

Ще одним претендентом Володимир Зеленський назвав керівника Апарату Офісу президента Олексія Дніпрова.

Також Зеленський повідомив, що претенденткою на посаду міністра освіти та науки є докторка наук, старша наукова співробітниця, заступниця директора з наукової роботи Інституту математики Національної академії наук України Олександра Антонюк.

Джерело: УНІАН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12261

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72714

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді