Рішення щодо дитсадків ухвалює кожен регіон окремо

Регіони будуть ухвалювати рішення про роботу дитсадків залежно від епідеміологічної ситуації

Рішення про відкриття ЗДО у кожній області буде ухвалювати комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Про це повідомила в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

Внутрішній контроль роботи закладу: ПРИКЛАД РОБОТИ

«Якщо епідеміологічна ситуація сприятиме, засновникам важливо забезпечити заклади відповідно до вимог головного державного санітарного лікаря. Основні вимоги є однаковими, як для державних, та і до приватних закладів. Це носіння маски вихователями і працівниками, вимірювання температури, наявність антисептиків, постійне прибирання, а також уникнення активностей та ігор з персональними контактами», - сказала Мандзій.

Усі деталі щодо відкриття закладів дошкільної освіти для відвідування дітьми будуть опубліковані на сайті Міністерство охорони здоров’я.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4991

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді