Міністерство молоді та спорту України презентувало Всеукраїнський спортивний портал Sportify.org.ua, який містить інформацію про спортивні заклади в українських містах
Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН запустило інтерактивну платформу «Sportify» — Всеукраїнський спортивний портал Sportify.org.ua.
Метою організаторів проекту є розвиток і популяризація спорту та здорового способу життя в Україні та створення найбільшої Всеукраїнської інтерактивної спортивної бази.
За допомогою цього порталу, а також простого у використанні мобільного додатку, усі охочі долучитися або залучити своїх дітей до занять фізичною культурою і спортом можуть знайти інформацію про існуючі у своєму місті спортивні заклади (спортивні секції в ДЮСШ, клуби, басейни, спортмайданчики тощо).
Користувачі порталу також матимуть можливість проголосувати за реконструкцію улюбленого стадіону, басейну чи спортклубу. Про суспільну думку з цього приводу буде повідомлено органи місцевої та центральної влади.
Окрім того, кожен зможе бути у курсі останніх спортивних подій, взяти участь у змаганнях та зібрати команду для улюбленої спортивної гри.
Сьогодні «Sportify» вже охоплює такі міста країни, як Київ та Одеса. На черзі Львів, Харків та Дніпропетровськ.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?