Зустрічайте серпневий номер журналу «Заступник директора школи»!

Пишете сценарій Свята Першого вересня? Плануєте провести перший урок у формі квесту? Скористайтеся досвідом колег, представленим у журналі «Заступник директора школи» № 08/2015

Читайте у восьмому числі журналу «Заступник директора школи», як створити ефективне освітнє середовище.

Із публікацій журналу ви дізнаєтеся, як вести класний журнал в початковій школі відповідно до Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом МОН України від 08.04.2015 № 412.

На початку навчального року актуальним є питання адаптації учнів першого класу до навчального виховного процесу. Тож про те, як діяти педагогам, щоб процес адаптації відбувся успішно, розкажуть практичні психологи.

Також у серпневому числі журналу колеги поділяться досвідом підвищення ефективності навчально-виховного процесу завдяки застосуванню різних форм, методів і засобів організації діяльності учнів: музейній педагогіці, учнівським експедиціям, квестам тощо.

Полегшити адміністративну роботу та оптимізувати навчально-виховний процес, щоб почуватися сучасним та ефективним керівником, «диригувати» педагогічним колективом, дасть змогу застосування сервісів та Сайтів Google для професійного спілкування. Про них розповість у своїх публікаціях методист науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Педагогічною інновацією є змішане навчання. Особливостями організації такого навчання ділиться педагог Сумської області.

Докладніше про все це та багато іншого — на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 08/2015. Тримайте руку на пульсі подій, разом з нами дізнавайтеся про інновації першими — і ви завжди будете успішними!

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84422

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді