У навчальних закладах Києва впроваджуватимуть інноваційні технології

Використання інноваційних технологій в освіті та фахова підготовка вчителів у цьому напрямі — ключові завдання, визначені у проекті стратегії розвитку освіти столиці на найближчі три роки

На щорічній міській конференції освітян було презентовано проект стратегії розвитку освіти столиці на 2016-2018 роки.

Головним завданням у проекті визначено розвиток  «розумної», сучасної та інноваційної освіти.

«Адже освіта — це не лише теплі школи, відремонтовані дитсадки, безпечні харчоблоки та якісне обладнання, це, в першу чергу, розвиток єдиного інформаційного середовища, що відповідає сучасним освітнім потребам киян та є конкурентоздатним як на українському, так і на світовому рівнях», — підкреслила Ганна Старостенко.

Проект стратегії розвитку освіти почали розробляти ще в березні 2015 року. До робочої групи увійшли найкращі фахівці Києва у цій галузі: науковці Київського університету імені Б. Грінченка, педагоги провідних навчальних закладів міста та представники батьківської громадськості.

«Документ уже пройшов експертне обговорення та чекає на свій вирок від громади. Після його схвалення стратегія має бути підкріплена відповідним фінансовим ресурсом і затверджена депутатами Київської міської ради. Тож ми очікуємо, що нова міська програма розвитку освіти  реалізовуватиметься вже з наступного року», — підсумувала Ганна Старостенко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9715

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31357

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20650

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10865

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді