Іноземна мова в дитячому садку– легко

Редакція журналу «Методична скарбничка вихователя» зібрала для Вас корисну інформацію для вивчення англійської мови в дитячому садку

Вивчення англійської мови починається уже з дитсадка. А вихователю важливо прививати зацікавленість іноземними мовами. Тож, у березневому числі журналу «Методична скарбничка вихователя» підготували для Вас картотеку для вивчення іноземних мов.

Ігри для дітей з англійської мови

Крім того, шукайте у номері картотеку з іграми і вправами, які допоможуть закріпити з дітьми вміння дякувати. Адже дуже важливо навчити дітей правильно реагувати на подяку. Філологи радять відповідати «прошу» або «будь ласка» і в жодному разі не вживати «немає за що». Адже так ви нівелюєте цінність вашої послуги чи подарунка.

Також у березневому номері знайдете навігатор активностей для роботи зі старшими дошкільниками.

А ще помандруєте до Франції й дізнаєтесь, як там реалізують ідеї освіти для сталого розвитку.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1553

Дидактичні ігри для дошкільнят

Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно. Адже важливо знайти підхід до дітей та зацікавити їх. Ефективні поради шукайте у статті
268744

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
120

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді