Оголошуємо переможців квесту

Реакція читачів на квест була блискавичною! Для них знайти відповіді на запитання у п’ятьох статтях журналу — легесеньке завдання!

У квесті від «Практики управління закладом освіти» перемогли:

Тетяна Чорномаз, ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей», Хмельницька обл.

Наталія Гаврилюк, Івано-Франківський навчально-реабілітаційний центр.

Марина Шевченко, Осокорівський ДНЗ «ясла-садок», Херсонська обл.

У квесті від «Практики управління дошкільним закладом» перемогли:

Тетяна Пархоменко, ЗДО «Веселка», с. Високе, Борзнянський р-н, Чернігівська обл.

Наталія Демидяк, ЗДО № 3 «Веселка», м. Каховка, Херсонська обл.

Тетяна Якубовська, ДНЗ (ясла-садок) № 2 «Колобок», м. Чорноморськ, Одеська обл.

Вітаємо переможців!

Втиснути час на проходження квесту у свій щільний робочий графік — ще те завдання. Але й з ним усі впоралися! Проте правильно відповіли не всі. За уважність учасники отримали на електронну пошту свій подарунок: тепер вони знають 30 способів залишатися в ресурсі. Корисна річ!

Вікторія Третяк, головний редактор: «Усі ви — круті! І ми дуже-дуже вдячні, що долучилися до квесту. Ми побачили, що нас читають педагоги з усіх куточків України. А також перейшли на новий рівень спілкування: зі сторінок журналу на електронну пошту. Цінуємо ваш час та довіру, любі читачі! Ви наш дороговказ, а ми — ваш. Залишайтеся з нами, бо попереду — найцікавіше!»

Переможці квесту

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
18

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37785

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді