Верховна Рада не скасувала Закон про повну загальну середню освіту

Депутати «Опозиційної платформи» пропонували скасувати новий закон, утім цю пропозицію відхилили

Нардепи з фракції політичної партії «Опозиційна платформа — за життя» Наталія Королевська та Михайло Папієв пропонували скасувати постанову про прийняття у другому читанні та в цілому Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Соціальні відпустки: кому надавати та як скласти наказ

Автори постанови стверджували, що положення законопроекту порушують ряд статей Конституції (ст.10, 11, 22, 24 та 53), що може призвести до дискримінації російськомовного населення України. Утім більшість депутатів відхилила цю ініціативу.

Тепер проєкт закону «Про повну загальну середню освіту» підпише голова парламенту Дмитро Разумков. Відтак документ направлять на підпис президентові.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62010

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12182

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді