Чверть шкільних меню не відповідає нормам

Про це заявили фахівці Держпродспоживслужби

У рамках державного санітарно-епідеміологічного нагляду Держпродспоживслужба аналізує примірні двотижневі та щоденні меню, складені у ЗЗСО. Організатори шкільного харчування мають узгоджувати примірники двотижневого меню в територіальних органах Держпродспоживслужби щодо виконання норм натурального харчування дітей.

Чи має право директор закладу освіти не погодитися з актом перевірки?

Як повідомила Ольга Шевченко, т. в. о. Голови Держпродспоживслужби, у 2019 році Держпродспоживслужба розглянула:

  • майже 13,5 тис. примірників двотижневого меню — близько 20% з них не були погоджені та направлені на доопрацювання;
  • майже 8 тисяч щоденних меню-розкладів — у 25% виявлено порушення щодо виконання норм натурального харчування.

Як зауважила Ольга Шевченко, одна з причин недотримання перспективних меню — обмежений асортимент харчових продуктів. А саме, у раціоні дітей недостатньо:

  • молока, масла вершкового, сметани, сиру кисломолочного;
  • яєць;
  • фруктів, соків, овочів;
  • риби, м’яса (виконання норм харчування з основних продуктів тваринного походження забезпечено лише на 40-60%).

Окрім того, калорійність добового раціону дітям забезпечують переважно продуктами з високим вмістом вуглеводів, як-от цукор, крупи, макаронні вироби, рослина олія. Через це неможливо оптимально збалансувати білки, жири та вуглеводи в дитячому харчуванні.

Семінар-практикум «Як упровадити HACCP у дошкільному закладі: не теорія, а практика»

Уже в цьому році, у січні 2020 року, територіальні органи Держпродспоживслужби провели 85 перевірок ЗДО та 116 — ЗЗСО. За результатами перевірок інспектори ветеринарної медицини видали 118 присів щодо необхідності усунення виявлених порушень вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів у закладах освіти.

Було відібрано 237 зразків харчових продуктів. Невідповідності встановлені у 25 зразках.

Прийнято 42 рішення про тимчасове зупинення обігу харчових продуктів у закладах освіти у зв’язку з виявленими порушеннями. При цьому було прийнято рішення про відкликання, вилучення або знищення понад 400 кг харчових продуктів, які постачалися до закладів освіти – більшу частину таких продуктів становило молоко та молокопродукти.

Джерело: Держпродспоживслужба

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Харчування дітей у школі: як правильно організувати

У системі реформ української освіти, організації нової української школи, підхід до харчування дітей у закладах освіти теж потребує удосконалення. Як це зробити у відповідності до сучасних вимог, які ці вимоги – розбираємось далі.
1203

Діти та здорове харчування: що робити

Тримайте рекомендації ЮНІСЕФ зі здорового харчування. В умовах війни доступ до різних продуктів харчування може бути обмеженим. Але основні принципи здорового раціону залишаються такими самими, і їх важливо дотримувати в міру можливостей та наявних продуктів харчування
1208

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді