Рекомендації щодо занять з фізкультури у дошкільному закладі

У МОН розробили методичні рекомендації для організації фізкультури у дошкільному закладі

У Міністерстві освіти і науки розробили інструктивно-методичні рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти. Цей документ спрямований на організацію та проведення занять з фізкультури у дитячому садку.

Відпустки: кому і на скільки

«Медико-педагогічний контроль на заняттях з фізкультури ̶ це система медичних і педагогічних спостережень, аналіз ефективності використання засобів і методів фізичного виховання, визначення шляхів поліпшення здоров’я та фізичного розвитку дітей дошкільного віку», ̶ зазначено в документі.

У рекомендаціях подано як проводити заняття з фізкультури. А також таблиці з нормативами, які мають бути у дитини дошкільного віку, з оцінкою стану дитини, методикою проведення занять в окремих випадках і протокол для індивідуальних спостережень.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
30702

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
10807

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
65572

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді