Станом на 1 жовтня 2019 року залишок освітньої субвенції у місцевих бюджетах становив понад 6 млрд
МОН та ЦК Профспілки працівників освіти і науки закликали місцеву владу у регіонах виплатити надбавки учителям в максимальному 30%-му розмірі. Крім того, просять здійснити інші види доплат педагогічним працівникам.
Куди спрямувати кошти освітньої субвенції
Про це йдеться у листі МОН та Профспілки до регіональних департаментів освіти і науки обласних державних адміністрації.
Станом на 1 жовтня 2019 року залишок освітньої субвенції в цілому у всіх місцевих бюджетах становив 6 192 263 570 грн.
МОН та ЦК Профспілки наголосили на необхідності ефективного використання освітньої субвенції, особливо, що стосується надбавок.
Адже у більшості випадків надбавка за престижність педагогічної праці виплачується в розмірі від 5 до 20 відсотків посадового окладу, хоча постанова Уряду надає право на таку виплату всім педагогічним працівникам в розмірі до 30 відсотків.
Що у Законі про загальну середню освіту. Пригадаємо у статті.
Керівники багатьох закладів уже запровадили автономію закладу, а деякі ще побоюються брати на себе таку відповідальність. Ділимося секретами першопрохідців, які вже можуть поділитися досвідом і запровадження, і роботи у режимі фінансової автономії
Верховна Рада затвердила Державний бюджет на 2024 рік. Основні зміни, розподілення коштів на субвенцію, а також те, чого чекати освітянам – далі у статті.
Коли потрібно укладати договори про повну матеріальну відповідальність та як визначати працівників, які відповідають за надані їм цінності?
Підвезення — необхідність для тих, хто живе у сільській місцевості за межею пішохідної доступності до закладу освіти. Як його організувати та яку документацію потрібно вести? Які є варіанти перевезень?