МОН надало офіційну відмову щодо збільшення до 56 днів тривалості щорічної відпустки для керівників і музкерівників ЗДО
З 1 січня 2020 року тривалість щорічної відпустки для вихователів інклюзивних груп становитиме 56 календарних днів. ЦК Профспілки працівників освіти надіслав до Кабміну та МОН пропозицію встановити таку ж тривалість і для керівників закладів дошкільної освіти, музичних керівників та вихователів-методистів.
Яка тривалість відпустки працівників ЗДО
На пропозицію Профспілки надійшла офіційна відповідь за підписом заступниці міністерки освіти Світлани Даниленко.
«Позиція профспілкових організацій щодо подовження тривалості щорічної відпустки педагогічним працівникам лише закладів дошкільної освіти є незрозумілою, адже педагогічні працівники закладів позашкільної, професійної, вищої освіти, інших установ і закладів також мають різну тривалість щорічної основної відпустки», - зазначили у листі.
Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок.
Із набранням чинності новим Законом про дошкільну освіту оновлено повноваження педагогічної ради ЗДО
Право на відпустки вихователям, як і будь-яким працівникам, з якими укладено трудовий договір, передбачено КЗпП та Законом України «Про відпустки». З’ясуємо, скільки триває щорічна основна відпустка вихователя та інших педагогів, що змінилося з прийняттям нового закону «Про дошкільну освіту» та на які інші види відпусток мають право педагоги ЗДО
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти