Реформа освіти: очільниця МОН назвала пріоритети

Пріоритетами є принцип наступності у навчанні та переорієнтація системи освіти

Ганна Новосад планує продовжити реформу системи освіти. За словами міністерки, МОН здійснювало комплексну реформу шкільної освіти. Однак, хороша середня освіта можлива лише за змін в дошкільній освіті, яка є одним з пріоритетів МОН.

Вихідні та робочі 2020

"Багато було питань до мене, чи не зупините ви реформу, чи не повернете ви її назад, що ви думаєте про нову українську школу. Я працювала з міністром Гриневич, абсолютно поділяю цінності, закладені в реформу", - підкреслила вона.

Ще одним пріоритетом Ганна Новосад назвала переорієнтування системи освіти на потреби людини.

Форми здобуття освіти

"Вміти вчитися протягом життя і мати доступ до якісної системи освіти. На це ми хочемо спрямувати наші зусилля", - сказала вона.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72650

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді