Беріть участь у Всеукраїнському конкурсі на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

МОН спільно з Міжнародним благодійним фондом «Академія української преси» оголошують Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів у 2018/19 н.р.

Конкурс проводять задля інтеграції кращих медіаосвітніх практик у викладання природничих дисциплін, узагальнення досвіду впровадження медіаграмотності та активації медіаосвітнього потенціалу засобами інноваційних педагогічних технологій.

Які навички розвивають конспекти уроків:

  • пошук наукових фактів та їхня інтерпретація, відмінність фактів від суджень;
  • формування критичного мислення;
  • вміння вирізняти достовірну інформацію, верифікувати інформацію, перевіряти достовірність джерел і створювати власні медіаповідомлення;
  • дослідження різних точок зору та різноманітних джерел;
  • аргументація власної думки, вирізнення причин та наслідків;
  • здатність самостійно інтерпретувати данні;
  • аналіз і декодинг медіамеседжів із царини природничих наук;
  • ідентифікація методів, якими наукові меседжі передають медіа широкому загалу.

Всі плани-конспекти, що відповідають умовам Конкурсу, будуть розміщені на порталі «Медіаосвіта та медіаграмотність».

10 переможців конкурсу нагороджуються подарунковими сертифікатами еквівалентними 120 дол. США на придбання обладнання/технічних засобів, необхідних у педагогічній діяльності.

Останній термін подання проектів — 29 квітня 2019 року. Надсилайте роботи на адресу [email protected] із зазначенням теми «Конкурс конспектів-уроків».

За додатковою звертайтеся до координатора конкурсу, менеджера медіаосвітніх програм АУП Оксани Волошенюк: електронна пошта о[email protected], тел: 067 504 98 02.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Десять поширених помилок у мовленні освітян

Розберемо 10 поширених помилок у мовленні освітян — кальки з російської, неправильне написання абревіатур і відмінювання прізвищ тощо. Читайте, навчайтеся та навчайте!
217

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення і тематику батьківських зборів
45671

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
28380

Педагогічне кредо вчителя: повір у неймовірне — і зможеш зробити неможливе

Чи відіграє педагогічне кредо свою роль у вашій професійній діяльності? Чи ви його склали й забули? Воно справжнє, саме для вас і про вас, чи абстрактне, для веб-сайту школи чи плакату на стіні?
54653

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді