У Львові працюють над створенням першої дейзі-бібліотеки для незрячих

У межах проекту «Перша дейзі-бібліотека» презентовано 11 навчальних посібників для школярів та студентів iз вадами зору

У Львові обласний осередок «Української спілки інвалідів — УСІ» у межах проекту «Перша дейзі-бібліотека» планують відкрити бібліотеку для людей iз вадами зору.

За задумом організаторів, бібліотеку укомплектують понад 2 000 книг у форматі дейзі для людей з вадами зору, зосереджуючи увагу на україномовній та навчальній літературі.

DAISY (Digital Accessible Information System) — спеціальний формат аудіокниг, який характеризується високою ступінню стискання, захистом від копіювання і структурованою розміткою та зручною навігацією. Він дає змогу незрячому користувачеві протягом лічених секунд знайти в аудіокнизі потрібний розділ, параграф, сторінку, абзац, фразу.

У межах проекту вже вдалося озвучити 11 шкільних і вузівських підручників, тривалістю 146,26 годин звучання.

«Така дейзі-бібліотека буде доступна на одному з інтернет-ресурсів», — запевняє керівник проекту Оксана Потимко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
16

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37785

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді