Вісімнадцятий радіодиктант пролунає в ефірі Першого каналу UA: Українське радіо у День української писемності й мови
Трансляція радіодиктанту розпочнеться 9 листопада об 11:00 год зі вступної частини, а за півгодини відбудеться й сам диктант.
Справи керівника у жовтні: що проконтролювати
Текст радіодиктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада, тож кожен учасник матиме змогу перевірити себе.
Диктант передаватимуть зі студії UA: Українське радіо.
Суспільне мовлення покаже телеверсію в прямому ефірі. Трансляцію також можна буде подивитися на сторінці Суспільного у Facebook.
Девіз цьогорічного диктанту — #пишеморазом — єднання навколо мови.
Радіодиктант не стільки як перевірка знань, скільки всеукраїнський флешмоб.
Також будь-хто може надіслати свої рукописні записи диктанту на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ-1, 01001, із позначкою «Радіодиктант» (листа потрібно надіслати того ж дня чи за день – дату визначать за штемпелем).
Можна сфотографувати чи зробити скан тексту та надіслати їх протягом доби на скриньку [email protected] (прослідкуйте за якістю зображення).
Диктант має бути написаний від руки, адже друковані роботи розглядати не будуть.
Буде прийнято й тексти, написані за допомогою шрифту Брайля.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?