Цьогорічний радіодиктант єдності традиційно відбудеться 9 листопада

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Вісімнадцятий радіодиктант пролунає в ефірі Першого каналу UA: Українське радіо у День української писемності й мови

Трансляція радіодиктанту розпочнеться 9 листопада об 11:00 год зі вступної частини, а за півгодини відбудеться й сам диктант.

12 запитань і відповідей про атестацію

Текст радіодиктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада, тож кожен учасник матиме змогу перевірити себе.

Диктант передаватимуть зі студії UA: Українське радіо.

Суспільне мовлення покаже телеверсію в прямому ефірі. Трансляцію також можна буде подивитися на сторінці Суспільного у Facebook.

Девіз цьогорічного диктанту — #пишеморазом — єднання навколо мови.

Радіодиктант не стільки як перевірка знань, скільки всеукраїнський флешмоб.

Також будь-хто може надіслати свої рукописні записи диктанту на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ-1, 01001, із позначкою «Радіодиктант» (листа потрібно надіслати того ж дня чи за день – дату визначать за штемпелем).

Можна сфотографувати чи зробити скан тексту та надіслати їх протягом доби на скриньку [email protected] (прослідкуйте за якістю зображення).

Диктант має бути написаний від руки, адже друковані роботи розглядати не будуть.

Буде прийнято й тексти, написані за допомогою шрифту Брайля.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Свідоцтво досягнень — оцінювання учнів за вимогами НУШ

Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
329456

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів за вимогами НУШ

Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
260421

Коректурні таблиці в роботі з дошкільниками

Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля
1596

Вибір підручників: що потрібно знати керівництву школи та вчителям

Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
160

Внутрішня система забезпечення якості освіти: як школа гарантує якісну освіту?

Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
457

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді