Створено тендерний комітет із закупівлі підручників для 4-х і 7-х класів

В Інституті модернізації змісту освіти повідомляють, що створено тендерний комітет із закупівлі підручників та відкрито рахунок для перерахування коштів з міських бюджетів на друк та доставку підручників для 4-х і 7-х класів

Директор Інституту модернізації змісту освіти Наталія Вяткіна розповіла про ситуацію з виданням підручників учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів під час засідання колегії МОН України.

Н. Вяткіна оприлюднила переліки підручників, які за результатами конкурсу отримали найбільшу кількість голосів, для учнів 4-го класу з 97 найменувань  та для учнів 7-го класу — з 152 найменувань.

Перелік підручників для 7-х класів, які отримали найвищі результати відбору загальноосвітніми навчальними закладами, що рекомендується перекладати на мови національних меншин (молдовська, польська, російська, румунська, угорська) і друкувати за кошти державного бюджету складається з 50 найменувань, а для 4-х класів — з 25.

«Є підручники які мають 271 голос, 442 голосів, а є і 43. Ми будемо намагатися пропонувати видавництвам видати малотиражні підручники, але в разі відмови видавництва, ми можемо пропонувати школам підручник, який набрав більшу кількість голосів», — зауважила Н.Вяткіна.

Вона також повідомила, що вже створено тендерний комітет із закупівлі підручників та відкрито рахунок для перерахування коштів з міських бюджетів на друк та доставку підручників.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
16

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37785

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді