Яка ж вона: ідеальна казка?

Дослідники визначили, якою повинна бути ідеальна казка для дітей

Роль казки у вихованні дітей є неоціненною, адже вона допомагає зрозуміти навколишній світ. Жоден із жанрів літератури не користується у дітей такою популярністю, як казка. Дослідники  спробували визначити, якою у розумінні її найпалкіших шанувальників вона має бути.

Результати опитувань свідчать про те, що оптимальна тривалість казки становить 8,5 хвилин. Саме стільки потрібно часу для середньостатистичної дитини у віці від 1 до 9 років, щоб заснути під голос мами чи тата.

Більше 80% учасників експерименту розповіли, що люблять, коли батьки читають з інтонацією. За словами психологів, таке читання робить казку не лише цікавішою, а й сприяє розвитку естетичних цінностей і розумових здібностей.

Найбільше дітям подобаються історії про дружбу, а не про симпатії.

Коли дітей запитали про місце подій у казці, то 36% дітей віддали перевагу величезному замку, 18%  — мріють про вигадану країну, 10% —віддають перевагу лісу, а 8% – космічним просторам. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
19978

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді