Організація роботи бібліотеки навчального закладу

Створити необхідні умови для якісної та ефективної діяльності шкільної бібліотеки, здійснювати загальне керівництво цією діяльністю, контролювати її, прийняти на роботу працівників бібліотеки… Це неповний список завдань, що має розв’язати керівник, аби налагодити роботу бібліотеки в навчальному закладі. Вам на допомогу — вересневий номер журналу «Практика управління закладом освіти»

Якщо ви хочете, щоб молодь тягнулася до знань, турбуйтеся про головні, найважливіші джерела духовної культури — бібліотеки. Саме ці слова видатного педагога Василя Сухомлинського надихнули на створення вересневого номера журналу «Практика управління закладом освіти», темою якого є організація роботи бібліотеки.

Ознайомтеся з покроковим алгоритмом організації роботи бібліотеки навчального закладу, пам’ятками, прикладами оформлення відповідних документів, витягами з нормативних документів.

А як щодо оплати праці працівників бібліотеки, які віднесені до працівників сфери культури? Докладну відповідь і на це запитання розміщено на сторінках вашого професійного видання.

У цьому номері висвітлено аспекти процедури повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу. З роз’яснення ви дізнаєтеся, чи повідомляти ДФС у разі переведення працівника на іншу посаду; коли робота за сумісництвом стає основною, і навпаки; запровадження суміщення професій (посад).

Також ви дізнаєтеся про те, чим можуть бути корисними у роботі керівника додатки Google та як ними користуватися; як унести зміни у статут навчального закладу, як уникнути помилок під час нарахування індексації тощо.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84422

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді