Яка ж таки довідка потрібна для відвідування дитсадка?

МОЗ України надало нове роз’яснення МОН України щодо медичних довідок для зарахування дитини до дитсадка

У листі МОЗ від 24.04.2018 йдеться про те, що для прийому дитини до закладу дошкільної освіти медична довідка за формою непотрібна. Достатньо довідки від педіатра чи сімейного лікаря, в якого спостерігається дитина.

Цей лист вийшов замість попереднього, в якому зазначено, що потрібно дві медичні довідки.

Отож, для відвідування ЗДО батьки мають надати одну довідку і лише про те, що дитина здорова. Таку довідку оформлює педіатр або сімейний лікар.

У довідці зазначають:

  • ПІБ дитини
  • дату народження
  • місце проживання
  • інформацію про стан здоров’я дитини та можливість відвідування ЗДО.

Зауважте!

Для дітей до шести років для прийому в ЗДО довідка за формою № 086-1/о, як і будь-якої іншої форми, не потрібна. Про це йшлося у статті Документи для прийому дитини до ЗДО.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
24048

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
31180

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді