У навчальних закладах пройде позапланова перевірка з пожежної безпеки

Теми:
Протягом жовтня-грудня 2017 року у школах і дитсадках перевірятимуть техногенну і пожежну безпеку

Державна служба з надзвичайних ситуацій разом із органами місцевого самоврядування проведе роз'яснювальну роботи щодо дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман 20 вересня видав відповідне розпорядження обласним та Київській міській держадміністраціям.

Позапланові перевірки пройдуть у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров'я, будинках для людей похилого віку та інвалідів, закладах відпочинку та оздоровлення державної та комунальної форми власності. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
136862

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9821

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31409

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20673

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді