Під Мукачевом відбулася ХХІІ Міжнародна школа-семінар «Спектроскопія молекул та кристалів»

Уже п’ятий рік в Україні проводиться Міжнародна школа-семінар імені Галини Пучківської «Спектроскопія молекул та кристалів» для вихованців Малої академії наук України і переможців Всеукраїнських конкурсів та олімпіад з фізики

Уже п’ятий рік в Україні проводиться Міжнародна школа-семінар імені Галини Пучківської «Спектроскопія молекул та кристалів» для вихованців Малої академії наук України і переможців Всеукраїнських конкурсів та олімпіад з фізики, що хотіли б й наділі пов’язати своє життя з наукою.

У програмі школи були лекції відомих вітчизнянихі і закордонних вчених з Стокгольмського університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту монокристалів НАН України, Інституту фізики НАН України, Інституту колоїдної хімії та хімії води. Школярі мали змогу особисто поспілкуватися з видатними вченими.

Водночас учні презентували і власні наукові досягнення на тему семінару, зазначивши актуальність і практичну значущість власних досліджень.

Найкращими були визнані доповіді:

  • «Дослідження будови кам’яного вугілля за допомогою інфрачервоного випромінювання», Артем ПОПОВ, Краматорськ;
  • «Створення сонячних батарей на місячній базі шляхом використання роботів», Назар МАРЧЕНКО, Кіровоград;
  • «Дослідження на автоматизованому СФ-46», Денис ДАРАГАНЬ, Суми;
  • «Моделювання капілярних ефектів на незмочуваних поверхнях в енергозберігаючих системах», Назар САМОЙЛЕНКО, Черкаси;
  • «Дослідження властивостей неньютонівської рідини», Вероніка АНДРІАНОВА, Київ;
  • «Дослідження падіння ланцюга з застосуванням комп’ютерного моделювання», Андрій ЄВСЕЙЦЕВ, Київ.

Традиційно один день присвятили екскурсійним маршрутам для ознайомлення з природою Карпатських гір та історією стародавніх замків Закарпатській області. Для молодших учасників школи-семінару було організовано екскурсію до Мукачево та старовинного замку «Паланок».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
14

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37784

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді