Керівники навчальних закладів м. Черкаси взяли участь у проекті «ІКТ — освітянам!»

У межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» проведено майстер-класи для керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Черкаси

8 жовтня 2015 року Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 приймала учасників Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам», організованого напрямом «Експертус Освіта» Цифрового видавництва Експертус за сприяння Інни Косенкової, завідуючої Черкаським міським методичним кабінетом установ освіти.

Близько ста керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів взяли активну участь у майстер-класах «Експертно-правова система як надійний інструмент в управлінській діяльності» та «Оптимізація документаційної роботи працівників навчального закладу». 

Із учасниками проекту в комп’ютерних класах працювали Катерина Алєксєєнко, головний редактор електронних програм «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад», «КОЗА Онлайн: Школа», КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для вихователя-методиста» та Вікторія Третяк, головний редактор консультаційних систем «Експертус Школа», «Експертус Дошкільний заклад», журналів «Практика управління закладом освіти» та «Практика управління дошкільним закладом».

 

Довідково

У Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 17  навчається близько двох тисяч учнів. Школа працює у дві зміни і є опорною в області з питань впровадження телекомунікаційних технологій навчання.

Для всебічного розвитку школярів обладнано 88 навчальних кабінетів, 17 кабінетів початкових класів, 14 кабінетів-лабораторій ліцею, 3 майстерні, 3 спортивні зали, 2 актових зали, 4 комп’ютерних класи, спортивний майданчик зі штучним покриттям, тир, 2 медіа-центри та бібліотеку з читальним залом, фонд якої складає 45 829 найменувань.

Учні вивчають такі іноземні мови, як англійська, німецька, французька, іспанська.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43119

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26477

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді